VÍTAME VÁS  na našej web stránke
>> viac
Kontakty

Esthetic care s.r.o.

Severné nábrežie 45
04023 Košice

Tel.: 0917 101 124
Email: salonkosice@gmail.com

>> viac

Salón krásy Esthétique Košice

Copyright © Esthetic care s.r.o.   |   Tvorba web stránok
tvorba web stranok
Rádiofrekvencia (Neinvazívna liposukcia)

Hlavnou funkciou rádiofrekvenčného prístroja pri použití na tele je redukcia tukového tkaniva (neinvazívna liposukcia) - zahrievaním podkožného tkaniva dochádza k skvapalneniu obsahu tukových buniek a uvoľneniu tuku z bunečných membrán. Tak ako pri intenzívnom cvičení sa uvoľnený tuk odplavuje krvným riečiskom a následne metabolizuje v pečeni.
Pomocou rádiofrekvencie sa redukuje tuková hmota, zlepšuje sa štruktúra kože, upravuje sa vzhľad jaziev a strií. Výsledky sú často viditeľné už po prvom ošetrení.
Pre dosiahnutie ideálnych výsledkov je ošetrenie potrebné pravidelne opakovať.
Akákoľvek partia (ramená, boky, brucho, stehná, kolená, zadok) - 30 minút.
Diamantová mikrodermabrazia

Patrí medzi najcielenejšie a najefektívnejšie formy povrchového peelingu kože. Mikrodermabrazia patrí k menej agresívnym metódam zlepšenia vzhľadu pleti. Je to dermatologická terapeutická metóda určená na odstránenie povrchových vrstiev pokožky a odumretých kožných buniek, ktorá súčasne podporuje produkciu nových buniek v hlbších vrstvách pokožky. Výsledkom je neprekonateľný pocit odľahčenej a jemnej pleti, stimulácia kolagénnej siete spojená so zlepšením textúry kože a jej vzhľadu, redukcia pórov s odstránením ich obsahu.

S najväčším účinkom tohto zákroku sa stretávame u osôb s ľahšími a dlhšie pretrvávajúcimi formami akné, mastnejším typom pleti, rozšírenými pórmi, drobnými jazvičkami, míliami /tzv. krupičkami/, či s prejavmi starnúcej pleti spojenej s drobnými vráskami, pigmentáciami.
Zákrok je nebolestivý, vnímate ho ako jemné poštipkávanie chladného zimného vetra. Po zákroku pociťujete mierne prehriatie, ako po masáži, čo sa môže odraziť na miernom začervenaní pleti. Začervenanie sa zvyčajne v priebehu pár hodín vytráca. Odstránením povrchových vrstiev pokožky sa zlepšuje prienik účinných látok do kože, čo sa samozrejme efektívne využíva.

Po zákroku sa v domácom ošetrení aplikujú hydratačné regenerujúce prípravky a fotoprotektíva. V najbližších troch dňoch je potrebné vyhnúť sa priamemu slnečnému žiareniu. 3 dni pred a 3 dni po zákroku je potrebné vynechať používanie krémov na báze AHA kyselín, Začervenanie sa zvyčajne v priebehu pár hodín vytráca. Odstránením povrchových vrstiev pokožky sa zlepšuje prienik účinných látok do kože, čo sa samozrejme efektívne využíva.
Líčenie u nás
V našom salóne ponúkame Shellac manikúru, aj Shellac pedikúru.
Na všetky služby nášho salónu máte možnosť zakúpenia darčekovej poukážky .
počítadlo.abz.cz
since 2012
ŠPONOVANIE ZARASTAJÚCICH, ROLUJÚCICH SA A INAK ZDEFORMOVANÝCH NECHTOV.
pedikura26718776
pedikura26718777
pedikura26718778
V našom salóne robíme NECHTOVÚ PROTETIKU, ktorou vieme nahradiť chýbajúcu časť nechtu.
obnovanechty300418779
obnovanechty300418781
obnovanechty300418782
sk15518800
sk15518801
V NAŠOM SALÓNE - OŠETRENIE PLETI KOZMECEUTIKAMI ZNAČKY LARENS.

Kozmeceutiká sú prípravky medzi kozmetikou a liekmi. Obsahujú také látky, alebo také koncentrácie látok, ktoré majú terapeutické účinky. Významným spôsobom môžu urýchliť, uľahčiť, podporiť liečebný proces ako aj zmierniť príznaky a zabrániť prípadnej recidíve ochorenia.

Všetky produkty LARENS nesú názov kozmeceutiká.
Spojením BIOAKTÍVNEHO KOLAGÉNU, NUTRIVI VODY a PEPTIDOV sa výsledky krásnej pleti dostavia po ošetrení priam okamžite.
Biologicky aktívny kolagén – vďaka svojim jedinečným vlastnostiam vytvára na pokožke proteínovú sieťku, pokožka nestráca vlhkosť, zvyšuje sa aktivita a pevnosť.

Zvýšenie tvorby kolagénu až o 671%!

Kozmeceutiká LARENS – vypĺňajú medzeru medzi bežnou kozmetikou a estetickou chirurgiou. Neobsahujú parfumy, farbivá, emulgátory ani parabény. Nespôsobujú alergie ani podráždenie pokožky.

Kozmeceutiká LARENS – Revolúcia bez skalpela.
BB GLOW –  AMPULKA S KMEŇOVÝMI BUNKAMI PROTI AKNÉ

Vysoko obohatené sérum proti akné a po akné, ktoré má výrazný protizápalový účinok, podporuje syntézu kolagénu, uzatvára póry a viditeľne zlepšuje elasticitu pokožky. Sérum proti akné sa používa na oživenie a hydratovanie suchej a dehydrovanej pokožky a to vďaka zázračným kmeňovým bunkám, ktoré sú bohaté na peptidy, antioxidanty, rastové faktory a aminokyseliny.

Výhody:
• Zlepšuje elasticitu pokožky stimulovaním syntézy kolagénu, elastínu a ďalších mimo bunkových a
  medzibunkových komponentov.
• Má protizápalový, antibakteriálny, antioxidačný a imunostimulačný efekt.
• Účinne odstraňuje malé vrásky.
• Uzatvára póry a normalizuje vylučovanie mazových žliaz.
• Odstraňuje zjazvenie, redukuje hĺbku atrofických jaziev a vyrovnáva reliéf pleti.

Od 17 rokov.
Cena ošetrenia: 60 eur
Svetová novinka u nás v salóne

BB Glow ošetrenie pleti= mladá, žiarivá pleť!


Predstavte si, že máte bezchybnú pokožku, ktorá vždy žiari!
BB Glow Skin je ošetrenie pleti, ktoré obsahuje aktívne zložky, ktoré sa vpravujú do pokožky NANO technikou a poskytujú bezchybný prirodzený vzhľad. Multi - peptidové sérum s obsahom prirodných substancií, s kombináciou vysoko koncentrovaných esencií a krémov typu BB a CC pre zabezpečenie hebkej a žiarivej pokožky s nádychom make-upu!


O peptidoch v skratke :
Peptidy riadia väčšinu procesov v organizme. Vďaka nim správne fungujú bunky, tkanivá aj orgány. Bohužiaľ, organizmus začne časom trpieť ich nedostatkom.  Fungovanie organizmu sa zhoršuje a my starneme. Viditeľne sa nedostatok peptidov prejaví na pokožke - ochabnutá a tenšia pleť, prvé vrásky, ktoré sa postupne prehlbujú. Náš organizmus jednoducho presunie peptidy do orgánov, ktoré sú pre náš život dôležitejšie než pevná a pružná pokožka. Nedostatok peptidov začína telo pociťovať už okolo 25 – teho roku.

Peptidy sa starajú o pleť na bunkovej úrovni.
Pleť nie len že mladšie vyzerá, ona aj je skutočne mladšia.


Využitie peptidov v kozmetike:
Aby sa prvé viditeľné prejavy starnutia spomalili, tými odborníkov prišli s revolučným objavom - aktívne peptidy. Vytvorili nový typ kozmetiky, ktorá pôsobí priamo na pokožke a cielene dopĺňa peptidy tam, kde ich náš organizmus nepovažuje za dôležité ponechať. Pleť takto získa čo potrebuje pre svoj svieži a mladistvý vzhľad. A to nie je všetko. Dodané peptidy vyšlú organizmu signál, čo má robiť. Na základe tohto signálu začne telo produkovať viac kyseliny hyalurónovej, elastínu, kolagénu a spustia sa regeneračné procesy v pokožke. Väzby medzi bunkami sa posilnia, medzibunkový priestor sa vyplní a pleť je viditeľne napnutejšia, hladšia a pružnejšia.  Rany a jazvy sa rýchlejšie hoja a zároveň aktívne peptidy chránia našu pleť pred dehydratáciou a vonkajšími nepriaznivými vplyvmi.

Cena za 1 ošetrenie - 90 Eur
Odporúčame absolvovať aspoň 3 ošetrenia, kedy je zvýhodnená cena 210 Eur
OŠETRENIE PLETI PB SÉROM (na výber sérum na redukciu, vrások, lifting pleti, odstránenie pigmentových škvŕn)
Ošetrenie zahŕňa: odlíčenie, konzultácia, dôkladné očistenie pleti, konzultácia, diagnostika pleti, nanesenie znecitlivejúceho krému, dezinfekcia príprava pleti, vpravovanie špeciálneho PB Séra z ampulky pomocou dermapenu, na záver upokojujúca a výživná maska.
Cena 70 eur

PB sérum je revolučným výsledkom niekoľkoročného
kombinovaného biotechnologického a kozmetického výskumu.
Pôsobením enzýmov na pokožku sa redukujú vrásky,
pigmentové škvrny, tuk, lieči sa celulitída či sa minimalizujú strie.


PB sérum cosmeceutics sú enzýmy neživočíšneho pôvodu vyrobené v
laboratóriách Proteos Biotech, S.L. Madrid.

Základom všetkých enzýmov pre kozmetické ošetrenia je
Keratináza – „inteligentný“ enzým, ktorý pôsobí iba tam, kde to
koža potrebuje. Podporuje zlepšenie priepustnosti, obnovenie a revitalizáciu kože, jej depigmentáciu a až štvornásobne znásobuje účinky ostatných kozmetických zložiek.

K tomuto enzýmu sú pridané ďalšie enzýmy alebo účinné látky podľa typu problému, ktorý potrebujete riešiť – lipáza a vitamín B – komplex (mastná pleť), vitamín C–20% (pigmentové škvrny), vitamíny A, E a C + retinol (akné), kyselina hyalurónová (hydratácia, vrásky), DMAE – dimetylaminoetanol a vitamín C (ochabnutosť ) a pod…
REDUKCIA LOKALIZOVANÉHO TUKU, LIEČBA CELULITÍDY, MINIMALIZOVANIE STRIÍ S PB SÉROM
Ošetrenie zahŕňa: konzultácia, vyčistenie, alebo odlíčenie ošetrovanej oblasti, nanesenie znecitlivejúceho krému, dezinfekcia a príprava pokožky, vpravovanie špeciálnej 3-kombinácie PB SÉRA pomocou dermapenu, maska. Na výber z oblasti - ruky (redukcia ochabnutej pokožky v oblasti tricepsu), brucho (redukcia tuku, vypnutie a vyhladenie pokožky, minimalizovanie strií)
Cena 149 eur
NOVINKA - PLASMA PEN FIBROBLAST
Lifting očného okolia alebo zdvihnutie očných viečok, či blefaroplastika, odstránenie vrások okolo očí, okolo úst, sa v dnešnej dobe dá dosiahnuť nielen chirurgicky, ale aj nechirurgickým, neinvazívnym spôsobom, pomocou prístroja FIBROBLAST.

FIBROPLAST - Ide o prístroj, ktorý vďaka prepracovanej technológií, dokáže vykonať niekoľko neablatívnych procedúr, tzn. procedúr, pri ktorých sa neporušia hlboké vrstvy kože, pretože sa len selektívne zohrievajú zvolené štruktúry bez toho, aby sa poškodilo okolité tkanivo. Po zákroku teda oblasť nekrváca, nie je postihnutá jazvami ani rozsiahlymi modrinami. Veľkou výhodou je, že v porovnaní s chirurgickým odstránením, proces hojenia je neporovnateľne kratší. Tento prístroj sa využíva najmä pri zdvihnutí očných viečok, ale aj pri odstraňovaní vačkov pod očami, vrások, jaziev a pod.

Nechirurgický lifting - cenník:
Horné viečka 139,- EUR
Dolné viečka 139,- EUR
Horné a dolné viečka naraz 209,- EUR
Vrásky v okolí očí -vonkajší kútik 100,- EUR
Vrásky (fajčiarske) nad perou 120,- EUR
Vrásky na čele 139,- EUR
Vrásky nasolabiálne 139,- EUR

Cena odstránenia vrások sa vopred určí podľa rozsahu postihnutej plochy.
Výsledok je takmer vždy viditeľný po jednej procedúre.
V prípade, že bude potrebná druhá procedúra, zaúčtovaných bude len
50% z pôvodnej ceny.
1497100741246
1497100832880
1503170868223
Collage 2019-06-22 10_48_41
Collage 2019-06-22 12_28_20
LicenieIMG_2425
Collage 2019-06-22 18_37_45
received_421301462058214-01
LicenieIMG_2815
Collage 2019-06-08 11_05_34
received_620428745127866
received_2172560576196850
20190615_135531-01
20190618_055803-01
LAMINOVANIE OBOČIA

Laminovanie obočia alebo lifting obočia je  dlhodobá fixácia neposlušných chĺpkov obočia vrátane farbenia obočia farbou podľa výberu a úpravy obočia pinzetou. Ide o zatiaľ najprirodzenejšiu úpravu tvaru a hustoty obočia. Procedúra laminovania je absolútne bezpečná, zloženie výrobkov je certifikované a nejde o žiadnu veľkú zmenu. Zdokonaľujeme iba to, čo nám príroda dala :) Túto metódu majú v obľube svetové topmodelky a celebrity ako je napríklad tím Victoria Secret.

Laminovanie obočia je procedúra kolagenovania a narovnania neposedného obočia, ktorá vám skrotí obočie, ak ho máte neposlušné a nedrží vám v požadovanom tvare, ak máte rast vlastných chĺpkov neželaným smerom. Obočie sa najprv modeluje smerom, ktorý potrebujete, fixuje sa, farbí sa podľa potreby a priania zákazníčky a na záver sa doupravuje voskom. Obočie po laminovaní vyzerá hustejšie a širšie, môžete si ho učesať akýmkoľvek smerom.

Komu je laminovanie obočia určené?

1. ženám, ktoré majú hrubé chĺpky
2. ženám, ktoré majú husté a neposlušné chĺpky
3. ženám, ktoré majú príliš vytrhané obočie
4. ženám po permanentnom make-upe

Komu laminovanie obočia nie je určené?

1. ženám, ktoré majú príliš tenké chĺpky
2. ženám, ktoré majú v oblasti obočia jazvy
3. ženám, ak majú v okolí očí podráždenú pokožku ?
Na laminovanie obočia používame produkty kvalitnej nemeckej značky, ktoré spĺňajú vysoké európske štandardy. Lifting (laminovanie) obočia vykonávame bez použitia lepidla. Efekt po laminácii obočia trvá 3-5 týždňov. Pri jednej procedúre sa dá obočie fixovať, nafarbiť a upraviť pinzetou. 24h po zákroku je nutné vyhýbať sa vode v oblasti obočia.

Prečo odporúčame laminovanie/kolagenovanie obočia?

- efekt vydrží 3-5 týždňov
- obočie vyzerá hustejšie a výraznejšie
- dá sa vytvoriť akýkoľvek tvar obočia
- krásny prirodzený vzhľad obočia
- laminovanie obočia rieši problém vyčnievajúcich chĺpkov a nežiadaného smeru rastu
- laminovanie/kolagenovanie stimuluje vlasové vačky a podporuje prirodzený rast obočia
- zákazníčka si obočie môže vyčesať do rôznych tvarov

Cena: 30 eur (vrátanie farbenia)
lam1
lam2
lam3
OZNAM

Od 6.5. sme tu opäť pre Vás.
Do salónu môže vstúpiť iba vopred objednaný klient.
Pri vstupe máme pre Vás pripravenú dezinfekciu rúk.
Vstup je povolený iba s rúškom.
1 klient na 1 obsluhujucého.
Medzi jednotlivými klientmi budeme nechávať minimálne 15min. odstupy, aby sme po každom stihli urobiť dôkladnú sanitáciu a vetranie priestorov.
Preto Vás prosíme, aby ste chodili presne na čas.
Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na Vás.
Do kaderníctva sa môžete objednávať na t.č. 0905984105. Teší sa na Vás kaderníčka Miriam Miklusova, www.miriammiklusova.sk