MANIKÚRA
Ponúkame:

1. Permanentné lakovanie CND Shellac
2. Klasická manikúra
3. Japonská manikúra
4. Francúzska manikúra
5. Gélová modelácia nechtov
1. Permanentné lakovanie CND Shellac

Dôležité fakty o službe CND Shellac:
• rýchla a ľahká aplikácia
• žiadne chemikálie, len vitamíny a provitamín
• lak s vlastnosťami gélu, ktorý tvrdne v UV lampe
• nanáša sa v tenkej prirodzenej vrstve a odstraňuje sa ľahko bez poškodenia prirodzeného nechtu
• trvácnosť až do 3 týždňov, po ich uplynutí je potrebné profesionálne odstránenie
• za 45 minút vyčaruje na Vašich rukách krásne, lesklé a upravené nechty

Služba  obsahuje:
• úprava a ošetrenie cuticuly - nechtovej kožičky
• úprava nechtov na rovnakú dĺžku
• vyrovnanie povrchu a odstránenie odumretých buniek
• prvá vrstva Base coat pre vyživenie a trvácnosť
• 2 vrstvy farebného Shellac podľa vášho výberu
• posledná vrstva - Top Coat, pre krásny lesk a odolnosť
• výživný olejček

Novinka na slovenskom trhu - lak na nechty, ktorý sa vám neodlúpne!
Zdá sa, že umelým a gélovým nechtom nadobro odzvonilo! Konečne aj na Slovensko dorazil svetový hit - „neokúsateľný“ lak na nechty s názvom CND Shellac™, ktorý milujú hviezdy ako Rihanna, Katy Perry alebo Kim Kardashian.

Prirodzený a šetrný k nechtom
Nie každému je pochuti nosiť na svojich nechtoch cudzie prvky, a práve preto je vysoko odolný lak tak obľúbený. Je ľahký - nezaťažuje nechty ako gél, vydrží, až kým nechty neodrastú, okamžite schne a krásne sa leskne! Na Interbeauty Prague 2011 bol dokonca ocenený Zlatým pohárom za inovatívny produkt roku.

Ako sa odstraňuje?
Na rozdiel od gélových nechtov, pri odstraňovaní netreba necht pilníkovať ani inak narúšať jeho povrch. Keď vám lak spolu s nechtom odrastie, odstránenie je veľmi jednoduché. V každej farebnej vrstve základného a vrchného laku sa behom tvrdnutia vytvára množstvo mikroskopických, hmatom nepostrehnuteľných kanálikov, ktoré vedú až k podkladovej vrstve. Pri odstraňovaní manikúry sa prst zabalí do špeciálneho vankúšika, ktorý prepúšťa odlakovač až k rozpustnej vrstve a „rozbúra“ celú odolnú vrstvu. Zvyšky sa napokon odstránia odličovacím tampónom a pomarančovým drievkom.


2. Klasická manikúra:

• nanesenie dezinfekcie, ktorú si rozotrieme na ruky a nechty.
• použitie zmäkčovača kožičky, ktorý kožičku zmäkčí
• zatlačenie kožičky, odstrihnutie nadbytočnej časti
• opílenie nechtíkov do požadovaného tvaru
• vmasírovanie olejčeka do kožičky
• aplikácia krému a krátkou masážou


3. Japonská manikúra

Japonská manikúra pomáha proti štiepeniu a lámaniu nechtov
Japonská manikúra je vhodná pre dámy ale aj pánov, ktorí chcú svoje nechty ozdraviť a dodať im viac lesku.

Pri nedostatku vitamínov a pri chorobe je náš organizmus oslabený, čo sa často prejavuje aj na nechtoch. Dochádza ku krehkosti, dehydratácii, stenšeniu a sužuje nás štiepenie nechtov, lámanie nechtov alebo ich ryhovatosť. Nie je to len zdravotný, ale i estetický problém. Lámanie a štiepenie nechtov nedovoľuje ,aby nechty narástli do väčšej dĺžky, čo je problémom mnohých dám.

Japonská manikúra svojou unikátnou technikou vytvára na vlastných nechtoch tzv. glazúru, ktorá zabraňuje ďalšiemu mechanickému poškodeniu udržiavaním lipidov v nechtoch. Koreň nechtu dokáže po takomto ošetrení aj sám produkovať kvalitné keratínové bunky. 

Japonská manikúra v salóne Centre Esthétique začína skrátením nechtov na požadovanú dĺžku, zatlačením nechtovej kožičky a obrúsením nechtovej platničky špeciálnym pilníkom, ktorý necht vyhladí veľmi šetrným spôsobom. Následne sa aplikuje polosuchá pasta s obsahom prírodnej horniny bentonit, ktorá obsahuje látky lipidového typu a zlúčeniny kremíka, dôležité pre metabolizmus nechtového lôžka. Pasta sa vtlačí do nechtu a zostáva v ňom až pokiaľ necht neodrastie. O krásu nechtu sa postará leštiaci prášok, ktorý dodá lesk a elasticitu. Prášok obsahuje parafíny a včelí vosk, ktoré nechty chránia. Zároveň sú v ňom aj glyceríny, pantheol a lanilín, kremík, zinok a vitamíny A, H, E s provitamínom B5, vďaka ktorým nechty zregenerujú a zredukuje sa ich štiepenie a lámanie.

Po prvom kroku japonskej manikúry sú nechty vyživené, druhý krok im však dodá nádherný lesk, a to všetko bez použitia laku na nechty. Postup stačí zopakovať po 4 týždňoch. Pokiaľ štiepenie a lámanie nechtov neustúpi, odporúčame regeneračnú kúru 5 sedení v rozmedzí 3 týždňov.

Po aplikácii japonskej manikúry je necht nielen na pohľad krajší, ale aj dlhodobo vyživený. Japonská manikúra výrazne prispieva k zlepšeniu elasticity nechtov. Nechty sa už nemusia lakovať a sú krásne lesklé.
Doporučujeme pre dámy a pánov, ktorí si potrpia na krásne zdravé nechty, ktoré sú im ozdobou.


4. Francúzska manikúra

Dokonalý vzhľad formujú aj upravené nechty. Ľudia si pri vzájomnej komunikácii hľadia nielen do očí, všímajú si aj ruky - nechty. Pohľad na príliš zanedbané nechty v nás dotvára skôr negatívny názor o človeku. V našom salóne kozmetičky nechty nielen upravujú, ale aj lakujú na rôzne spôsoby a príležitosti.

Francúzska manikúra zdobí biele špičky nechtov. Je to odborné ošetrenie nechtov.
Ak vás nevedia nadchnúť farebné nechty a vyznávate prirodzený vzhľad, vyskúšajte si u nás francúzske lakovanie.

Francúzska manikúra
je náročnejšia a preto je vhodné ju zveriť do rúk odborníčky. Nechty musia mať určitú minimálnu dĺžku. Špička nechtu sa prelakuje bielym lakom a zvyšok nechtu mandľovým, ružovkastým alebo fialkovým lakom. Francúzska manikúra pôsobí elegantne a čisto, preto je ponímaná aj ako svadobná manikúra. Ak chcete pôsobiť elegantne aj počas celého týždňa, francúzska manikúra je výborným spôsobom ako zvýrazniť krásu vašich rúk.

Eleganciou a čistotou sa nedá nič pokaziť.


5. Gélová modelácia nechtov

V súčasnosti existuje viacero spôsobov modelácie, ale najobľúbenejšia spomedzi nich sa stala MODELÁCIA GÉLOVÝCH NECHTOV.

Je to systém modelácie pochádzajúci z dentálnej medicíny, patentovaný r. 1984, svetlom vytvrdzovaný plast. Gél obsahuje fotoradikály, ktoré pôsobením UV žiarenia spôsobujú vytvrdnutie gélu. Nechty držia, vyzerajú celkom prirodzene a nepoškodzujú prírodné nechty, pokiaľ sú aplikované správne s kvalitným materiálom. Trvanlivosť je pri pravidelnom dopĺňaní /zhruba 1 mesiac/ neobmedzená.

Mať upravené nechty sú snom každej ženy. Každej, ktorá vždy túžila po krásnych rovnomerných nechtoch, s krásnymi ornamentmi či farbami, ale nikdy jej nechty nenarástli, alebo sa polámali a už vôbec neboli rovnomerné. Gélové nechty vám sny o krásnych nechtoch splnia.

Gélové nechty môžu mať rôzne dĺžky, teda ak sa v úplne dlhých nechtoch nebudete cítiť dobre, pokojne môžete požiadať o kratšie. S gélovými nechtami budete dokonalá na svadbe, stužkovej, plese, promócii, ale mnohé dámy dnes už nosia gélové nechty aj v bežný pracovný deň. Dnes je totiž upravený zovňajšok v práci takmer povinnosťou. Či už pracujete v banke, na úrade, či predávate v obchode, vaše ruky vidí denne mnoho očí. Upravený zovňajšok je vašou vizitkou.

Profesionálne spravené gélové nechty vám vydržia niekoľko týždňov, avšak záleží aj na rýchlosti, akou odrastajú vaše prirodzené nechty, ale aj na práci, ktorú dennodenne vykonávate. Rovnako ako prirodzené nechty, aj gélové sa môžu pri prudkom náraze zlomiť či odpadnúť. V takom prípade treba opäť navštíviť manikérku, ktorá vám odpadnutý necht opraví. Aj odrastené gélové nechty treba prerobiť, čo však znamená novú farbu, nový vzor, či novú dĺžku. Opäť budete iná, môžete vyskúšať aj ozdobné kamienky na nechty či iné trblietky. Kvalitne spravené gélové nechty nepoškodia vaše prírodné nechty, nikdy si ich však nestrhávajte sama, ani ich sama nenaliepajte.

Kvalitné gélové nechty majú dlhú trvácnosť, pri bežných domácich prácach sa nepoškodia a sú zdravotne nezávadné. Výber kvalitného salóna je preto dôležitý a my vám tú kvalitu ponúkame.
Copyright © Esthetic care s.r.o.   |   Tvorba web stránok
tvorba web stranok
Kontakty

Esthetic care s.r.o.

Severné nábrežie 45
04023 Košice

Tel.: 0917 101 124
Email: salonkosice@gmail.com

>> viac
>> viac
since 2012