KTO SME
Copyright © Esthetic care s.r.o.   |   Tvorba web stránok
tvorba web stranok
Kontakty

Esthetic care s.r.o.

Severné nábrežie 45
04023 Košice

Tel.: 0917 101 124
Email: salonkosice@gmail.com

>> viac
>> viac
since 2012
Keď sme otvárali salón Centre Esthétique, v roku 2012, ani som netušila, ako mi zmení žívot. Od prvého dňa sme mali Vašu priazeň. Dodnes k nám pravidelne chodia zákazníčky, ktoré sú nám celé tie roky verné a ja som im za to nesmierne vďačná.

V roku 2012 som ešte netušila, ako má táto práca pohltí a že práve táto profesia bude pre mňa zároveň mojím koníčkom, ktorý ma každým dňom viac a viac baví a napĺňa. Každým rokom sa snažím zlepšovať úroveň a kvalitu mojich služieb. Pokiaľ sa na čísle 09917 101 124 objednáte na niektorú zo služieb manikúry, pedikúry, alebo kozmetiky, postarám sa o Vás ja.

Pred niekoľkými rokmi som navyše začala vyučovať kurzy manikúra a pedikúra. Mám odučených vyše 4000 hodín, stovky žiačiek, ktorým kurz zmenil život, ich profesijnú rekvalifikáciu. Lebo rekvalifikovať sa dá kedykoľvek a v akomkoľvek veku.

Na kurzoch žiačkam vždy hovorím, že im prajem, aby mali v živote to šťastie robiť to, čo ich baví a napĺňa a že možno práve pedikúra, alebo manikúra bude tým pravým povolaním pre ne. A.... možno aj pre Vás. Len stačí urobiť prvý krok. Lebo základom úspechu je mať cieľ, odvahu, odhodlanie a chuť vyjsť zo svojej komfortnej zóny. Všetko ostatné Vás už naučím ja. :)

Zdenka